Neden Sınav Liseleri

Özel Okul Olmanın Gereği
18 Nisan 2016
Tümünü Göster

Neden Sınav Liseleri

Büyük Düşün

HEDEFiNi YUKSEK TUT

Sayın Veliler ve Sevgili Öğrenciler,


Eğitim sistemimizde büyük bir değişim yaşanıyor. Sistemin en önemli aktörü dershaneler okula dönüşüyor. Böylece iyi bir eğitim almak, iyi bir üniversite kazanmak isteyen öğrenci okul ve dershane arasında zaman kaybetmeyecek. Okul puanı katkısı da kalktığı için daha yüksek başannın tek adresi dershaneden dönüşen okullar olacaktır.

AMİRAL GEMİSİ DEMİR ALDI
Yeni süreçte dershaneden dönüşen okullardan veli ve öğrencinin beklentisi büyüktür. Bu beklentiyi ancak Türkiye çapında deneyim sahibi, sistemli, güçlü “marka” kuruluşlar karşılayabilir. 25 yıllık dershane-yayın-okul birikimiyleeğitim sektörünün “Amiral Gemisi”, Sınav Liseleri ile bu dönüşüme öncülük ediyor.

HER YERDE “SINAV KALİTESİ”
Özel okullar arasında YGS-LYSTürkiye birinciliği dahil Sınav Kolejiniyıllardır zirvede tutan hem dershane hem okul birikimi Sınav Liseleri ile artık yurt geneline taşınıyor. Bütün okullarımızda TAM GÜN olarak aynı hafta eğitime başlanıyor”, aynı program iz-leniyor, aynı konular işleniyor, aynı sorular çözülüyor, aynı ödevler yapılıyor ve aynı sınavlar uygulanıyor. Her yerde “SınavKalitesi” ve “YüksekHedef” gözetiliyor.

%30 İLE SINIRLI KONTENJAN
Dershaneden dönüşen SınavLiselerigibi güçlü okullaragözde Anadolu ve Fen Liselerinin öğrencileri başta olmak üzere yoğun bir talep var. Bu nedenle MEB,Devlet okullarından geçişi kısıtlamak için okullarımızın sınıf düzeyinde kontenjanını %30ile sınırlamıştır. Velilerimize kayıt için erken davranmalarını öneriyoruz.


Unutmayın!

Sınav Liseleribüyük düşünüp hedefini yüksek tutanlar için akademik eğitimden İngilizceye, sınavlara hazırlıktan sosyal aktiviteye “dolu dolu bir özel okul”dur.

Comments are closed.